Emerytura bez Obaw z Prudential z gwarantowaną kwotą wypłaty!

KONTAKT

Myślenice - Dodane przez dariuszdrobny (osoba prywatna) -

Emerytura bez Obaw z Prudential z gwarantowaną kwotą wypłaty!

Pełna treść ogłoszenia Emerytura bez Obaw z Prudential z gwarantowaną kwotą wypłaty!

Nie Bądź "Młodym Bogiem" i zadbaj o swoją Emeryturę już dziś!

Premiopolisa Emerytura bez Obaw to:

- Ubezpieczenie na życie

- Długoterminowy plan oszczędzania na emeryturę.

Ta Premiopolisa pozwoli Ci zgromadzić kapitał, by na przyszłej emeryturze móc utrzymać standard życia na obecnym poziomie i po latach pracy wciąż realizować swoje marzenia.
Dzięki systematycznym wpłatom na Premiopolisę możesz zgromadzić kapitał, by na emeryturze wciąż być aktywnym i w pełni wykorzystać wolny czas na realizację założonych planów i pasji.

- Gwarancja wypłaty Możesz mieć pewność. Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką uzyskasz na koniec Premiopolisy.

- Premie roczne i premia końcowa Masz możliwość uzyskania premii dodatkowych kwot, które powiększą wartość oszczędności na emeryturę.

- Zabezpieczenie bliskich W ramach umowy masz zapewnione ubezpieczenie na życie, dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie Twojej śmierci Twoi bliscy otrzymają pieniądze, które pozwolą im utrzymać komfort życia na obecnym poziomie.

- Rozsądna wysokość wpłat To nie jest duży wydatek. Wpłacając minimum 165 zł miesięcznie, nie obciążasz istotnie budżetu domowego, a jednocześnie możesz wraz z upływem czasu zgromadzić znaczną sumę pieniędzy.

- Elastyczne rozwiązanie To, jak długo zdecydujesz się oszczędzać, zależy od Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz od tego, kiedy będziesz chciał skorzystać z oszczędności. Minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalny do ukończenia 75. roku życia.

-Gwarancja zwrotu wpłaconych składek Masz możliwość wyboru opcji pozwalającej otrzymać sumę wszystkich wpłaconych składek na koniec umowy. Dzięki temu zyskasz pewność, że nawet jeśli gwarantowana suma ubezpieczenia z premiami będzie niższa niż zakładaliśmy, otrzymasz cały kapitał wpłacony na ubezpieczenie.

-Brak podatku od zysków kapitałowych Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19procentowym podatkiem od zysków kapitałowych (zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa).
Jako Manager Sprzedaży Prudential ( jedna z 3 największych firm ubezpieczeniowych na świecie, która powstała 1848 roku) służę swoim czasem, wiedzą i doświadczeniem wszystkim, którzy myślą o ubezpieczeniu na życie, oszczędzaniu środków na emeryturę lub dowolny cel (gwarancja zwrotu wpłaconych składek i premii rocznych i końcowych), a także zabezpieczeniu finansowemu dla swoich dzieci.

Dojeżdżam do Klientów w promieniu do 100 km od Krakowa ( Wadowice, Skawina, Myślenice Rabka - Zdrój, Nowy Targ, Sucha Beskidzka, Jordanów, Maków Podhalański i okolice)
Zainteresowanych proszę o kontakt.

Mapa MyśleniceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Emerytura bez Obaw z Prudential z gwarantowaną kwotą wypłaty!


Polecane, ciekawe strony z Myślenic. Prowadzisz serwis o Myślenicach lub zwiazany z Myślenice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Myślenicach !Zobacz stronę Myślenice oczami mieszkańców !Zobacz stronę Urząd Miasta i Gminy Myslenice !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Myślenice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Myślenic: Wieliczka ogłoszenia - Kraków darmowe ogłoszenia - Niepołomice ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Bochnia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Myślenice City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj