KRAKÓW PRACA Z ZAKWATEROWANIEM 2000-3000netto/mc

KONTAKT

Myślenice - Dodane przez firma.krakow12 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia KRAKÓW PRACA Z ZAKWATEROWANIEM 2000-3000netto/mc

Firma o ponad 20 letniej tradycji i międzynarodowych korzeniach, zatrudni 10 osób do nowego oddziału w KRAKOWIE, na stanowisko konsultant ds badania rynku.

Uwaga! Ostatni etap rekrutacji - poszukujemy ambitnych osób, które chcą dobrze zarabiać a nie mają możliwości w swoim regionie. Praca w Krakowie. Dobrze płatna. Płacimy co tydzień! (bez haczyków)

ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIE!

Pewnie się zastanawiasz czemu firma z Krakowa poszukuje pracowników tak daleko.
Z naszego doświadczenia wynika że osoby z małych miejscowości są mocniej zmotywowane i odważne dlatego stawiamy na młodych, odważnych, ambitnych.

Symbioza - Ty będziesz skrupulatnie pracował My damy Ci mieszkanie, stabilizacje i średnio 2500 zł mc.

Wybieraj czy wolisz dalej bezskutecznie szukać pracy w swoim mieście czy wolisz zamieszkać w fajnym mieście, poznać nowych kolegów, mieć ciekawą pracę i za pół roku kupić sobie samochód !
OBOWIĄZKI!

1 - promowanie produktu/ankietowanie
2- dbałość o wysoką jakość obsługi klienta
3 - tworzenie pozytywnej atmosfery

CO OFERUJEMY!

1 - zapewniamy darmowe zakwaterowanie w centrum krakowa
2 - 1500 zł netto (na rękę), bez względu na wyniki + premie (realnie 2000-3000 netto/mc )
3 - naprawdę porządna atmosfera, bez korpo-zasad, z młodymi, ciekawymi ludźmi - jak Ty (zespół, który już pracuje - wiek 18-24lata)
4 - system awansu
5 - jasny system premiowania
6 - 1 wypłata już po 2 tygodniach pracy, potem w każdy piątek

KROK PO KROKU! (czyli jak zrobili to inni, którzy z Nami pracują i nie są z Krakowa)

1- zadzwoń i umów się na rozmowę kwalifikacyjną (w tym celu musisz przyjechać do Krakowa)
2- przygotuj się na co najmniej 3 dniowe szkolenie za które Ty nic nie zapłacisz.(jeśli w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zaprosimy Cię na szkolenie to zapewne na następny dzień na rano, więc zakwaterujemy Cię na początku w hotelu na nasz koszt więc przygotuj sobie stój wizytowy )
3- od razu zakwaterujemy Cię w hotelu na czas szkolenia.
4- po szkoleniu zakwaterujemy Cię w naszym mieszkaniu firmowym (mamy ich kilka)
5- po 1 dniu szkolenia wstępna decyzja.
TELEFON: 12 633 77 87

Mapa MyśleniceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - KRAKÓW PRACA Z ZAKWATEROWANIEM 2000-3000netto/mc

Polecane, ciekawe strony z Myślenic. Prowadzisz serwis o Myślenicach lub zwiazany z Myślenice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Myślenicach !Zobacz stronę Myślenice oczami mieszkańców !Zobacz stronę Urząd Miasta i Gminy Myslenice !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Myślenice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Myślenic: Wieliczka ogłoszenia - Kraków darmowe ogłoszenia - Niepołomice ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Bochnia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję