Ocieplenie natryskowe izolacje w całej Polsce

KONTAKT

Myślenice - Dodane przez idealnaizolacja (osoba prywatna) -

Ocieplenie natryskowe izolacje w całej Polsce

Pełna treść ogłoszenia Ocieplenie natryskowe izolacje w całej Polsce

Idealna izolacja ?
Czym powinna się charakteryzować dobra izolacja termiczna? Niezaprzeczalnie, najistotniejsza wydaje się wartość współczynnika przewodzenia ciepła, która jednoznacznie określa sprawność izolacyjną danego materiału. Równie istotna jest grubość izolacji jaka będzie zastosowana do ocieplenia. Jest ona ściśle powiązana z wyżej wspomnianym współczynnikiem przewodnictwa ciepła, gdyż większa sprawność izolacyjna danego materiału pozwala zastosować mniejszą objętościowo warstwę izolacyjną. Oczywiście w przypadku materiału o mniejszej zdolności izolacyjnej, warstwa musi być odpowiednio grubsza (jeśli chcemy zachować te same parametry).
Fakt, iż zbyt mała warstwa izolatora nie zapewni nam odpowiednio niskiego współczynnika przewodzenia ciepła jest oczywisty. Należy jednak pamiętać, że położenie zbyt grubej warstwy izolatora może być nieopłacalne z ekonomicznego punktu widzenia, gdyż różnice w stratach ciepła mogą być na tyle niewielkie, że inwestycja nigdy się nie zwróci.
Na utratę ciepła z wnętrza pomieszczeń mają wpływ także inne czynniki, jak np. niepoprawnie wykonane ściany konstrukcyjne, niewłaściwie zbudowane przegrody, liczne mostki cieplne (obszary z wysokim przewodnictwem cieplnym, np. miejsca styku płyt balkonowych ze ścianą budynku).
Termo izolacja z wykorzystaniem Sealection 500
Izolacja w postaci pianki poliuretanowej nałożonej techniką natrysku, oprócz wspomnianego wyżej niskiego współczynnika przewodzenia ciepła posiada jeszcze kilka innych zalet. Przede wszystkim wyeliminowuje problem mostków cieplnych, gdyż materiał izolacyjny nakładany jest ciągiem bez łączeń. Poza tym pianka poliuretanowa jest obojętna biologicznie i nie traci nic ze swoich właściwości termoizolacyjnych przez kilkadziesiąt lat.
Pianka PU jest obecnie jednym z najlepszych materiałów izolacyjnych i oferuje znakomitą skuteczność w stosunku do swojej ceny! Nie czekaj zatem dłużej i już dziś zapytaj o wycenę termoizolacji swojego domu.

Natrysk pianą poliuretanową to coraz popularniejszy sposób na dobrą izolację i tym samym skuteczniejsze oszczędzanie energii cieplnej. Jakie są zalety takiego rozwiązania i ile można zaoszczędzić w stosunku do powszechnych form ocieplania budynków?
Dzięki doświadczeniu jakiemu przez ponad 30 lat zdobyła firma Demilec formuła Selection 500 nie tylko jest dopracowana ale posiada atesty i certyfikaty wymagane w ówczesnym budownictwie.


Zalety izolacji natryskowych pianką poliuretanową
Oprócz wspomnianych wyżej, doskonałych parametrów izolacyjnych pianek, natrysk pianą posiada jeszcze wiele cech, które możemy zaliczyć do niekwestionowanych zalet. Najważniejsze z nich to:
Niski współczynnik przenikania ciepła oszczędności związane z ogrzewaniem pomieszczeń
Izolacja bez przerw dzięki temu nie tworzą się ujścia (mostki cieplne), którymi ciepło opuszcza pomieszczenia
Możliwość izolacji w nierównych, trudno dostępnych miejscach dzięki natryskowi piany można wykonać precyzyjną aplikację materiału izolacyjnego w załamaniach konstrukcyjnych, łączeniach i innych trudno dostępnych miejscach
Szybkość montażu czas potrzebny na wykonanie izolacji techniką natrysku piany jest bardzo krótki w porównaniu z innymi formami ocieplania (np. płyta gipsowo-kartonowa, wełna mineralna)
Doskonałe przyleganie do podłoża pianka poliuretanowa, jak mało która substancja, potrafi znakomicie połączyć się z powierzchnią izolowaną, niezależnie czy jest to cement, blacha, drewno czy jeszcze inny materiał
Niewielki ciężar wykonanej izolacji dzięki tej właściwości, dachy budynków są nieobciążane, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo (np. zimą dach może przyjąć więcej śniegu)
Aspekty zdrowotne pianka poliuretanowa jest obojętna i neutralna dla środowiska, nie wywołuje reakcji alergicznych
Aspekty ekologiczne dzięki zwiększonej energooszczędności domów, przyczyniamy się do zmniejszonej emisji gazów cieplarnianych
Dzwoń 506 303 333
i zamów darmową wycenę twojej idealnej izolacji.

Mapa MyśleniceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ocieplenie natryskowe izolacje w całej Polsce ,66 zł


Polecane, ciekawe strony z Myślenic. Prowadzisz serwis o Myślenicach lub zwiazany z Myślenice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Myślenicach !Zobacz stronę Urząd Miasta i Gminy Myslenice !Zobacz stronę Myślenice oczami mieszkańców !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Myślenice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Myślenic: Wieliczka ogłoszenia - Kraków darmowe ogłoszenia - Niepołomice ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Bochnia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Myślenice City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj