OPIEKA NAD PRZEMIŁĄ SENIORKĄ NA WÓZKU - PFARRKIRCHEN - 1.01.2016

KONTAKT

Myślenice - Dodane przez kinga.iwanska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia OPIEKA NAD PRZEMIŁĄ SENIORKĄ NA WÓZKU - PFARRKIRCHEN - 1.01.2016

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla podopiecznej, mieszkającej miejscowości PFARRKIRCHEN w BAWARII.
Termin rozpoczęcia pracy: POCZĄTEK STYCZNIA 2016.

PROFIL PODOPIECZNEJ:
Kobieta jest w wieku 73 lat. Waży 60 kg, mierzy 162 cm wzrostu. Choruje na Parkinsona oraz nadciśnienie, ponadto nosi okulary do czytania i mówi z trudem, cichutko. Na noc ma zakładane pieluchomajtki. Porusza się na wózku inwalidzkim. Posiada Pflegestufe 2.
Podopieczna mieszka wraz z mężem oraz synem (który jest w śpiączce - opiekuje się nim Caritas) w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji ma także Pflegebett oraz Toilettenstuhl. Dla opiekunki przygotowano osobny pokój ze standardowym wyposażeniem, telewizorem oraz własną łazienką i tarasem. Standardowo przysługują jej również 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

ZADANIA OPIEKUNKI:
pomoc w wykonywaniu codziennych czynności higienicznych i korzystaniu z toalety;
zmiana pieluchomajtek;
pomoc w roz- i ubieraniu;
pomoc w transferze na wózek i Toilettenstuhl;
towarzyszenie podczas wizyt u lekarza (wraz z mężem);
prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy itp.);
wspólne spacery, rozmowy, granie w gry planszowe.

WYMAGANIA:
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym/dobrym;
ukończony 25. r.ż.;
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi;
odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym;
gotowość do wyjazdu na co najmniej 2 m-ce i POZOSTANIA U PODOPIECZNEJ NA ŚWIĘTA.

OFERUJEMY:
legalną i pewną pracę w Niemczech;
ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności językowych kandydatki;
ATRAKCYJNĄ PREMIĘ ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNĄ;
bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
organizację wyjazdu i zwrot kosztów podróży;
opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
- wyślij wiadomość na podany adres;
- zadzwoń na nr +48 739 205 501 lub +48 52 370 53 49;
- wyślij SMS o treści OPIEKA na nr 739 205 501 - ODDZWONIMY!

Mapa MyśleniceProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - OPIEKA NAD PRZEMIŁĄ SENIORKĄ NA WÓZKU - PFARRKIRCHEN - 1.01.2016

Polecane, ciekawe strony z Myślenic. Prowadzisz serwis o Myślenicach lub zwiazany z Myślenice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Myślenicach !Zobacz stronę Urząd Miasta i Gminy Myslenice !Zobacz stronę Myślenice oczami mieszkańców !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Myślenice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Myślenic: Wieliczka ogłoszenia - Kraków darmowe ogłoszenia - Niepołomice ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Bochnia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję