PRACOWNIK PRODUKCJI

KONTAKT

Jawornik - Dodane przez praca.jawornik (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia PRACOWNIK PRODUKCJI

Działająca w ramach K&K Group - Firma K&K Usługi Personalne Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej nr licencji 6634 dla swojego Klienta z branży spożywczej poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Jawornik, k. Myślenic

Obowiązki:

Obsługa maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego
Kontrola jakości półfabrykatu
Kontrola jakości gotowego wyrobu

Wymagania:

Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych
Motywacja do pracy w systemie zmianowym
Doświadczenie w pracy na produkcji
Umiejętność obsługi maszyn mile widziana
Zdolności manualne
Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
Pracę zmianową
Pracę w doświadczonym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z późn. zm.

Mapa JawornikProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - PRACOWNIK PRODUKCJI

Polecane, ciekawe strony z Myślenic. Prowadzisz serwis o Myślenicach lub zwiazany z Myślenice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta i Gminy Myslenice !Zobacz stronę Myślenice oczami mieszkańców !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Myślenicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Myślenice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Myślenic: Wieliczka ogłoszenia - Kraków darmowe ogłoszenia - Niepołomice ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Bochnia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję