Spedytor międzynarodowy - praca w Nowym Targu

KONTAKT

Myślenice - Dodane przez praca9 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Spedytor międzynarodowy - praca w Nowym Targu

Ekofrost Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się logistyką towarów chłodniczych.
Specjalizujemy się w krajowej i międzynarodowej logistyce towarów chłodniczych.
Nasze usługi świadczone są na terenie Europy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatki / Kandydatów na stanowisko Spedytor międzynarodowy - miejsce pracy w oddziale firmy w Nowym Targu.

Opis stanowiska:
Spedytor międzynarodowy współpracuje z kilkuosobowym zespołem spedytorów.
Celem całego zespołu spedytorów jest korzystna sprzedaż zakupionych przez zespół handlowców zleceń spedycyjnych. Aby ten cel zrealizować, spedytor:
+ Dba o dobre relacje i pozostaje na bieżąco w kontakcie z podwykonawcami, z którymi firma już współpracuje,
+ Rozbudowuje istniejącą bazę podwykonawców wyszukując nowych podwykonawców,
+ Ustala i negocjuje stawki z podwykonawcami,
+ Monitoruje wykonywane przez podwykonawców zlecenia, dbając zwłaszcza o rzetelność i terminowość dostaw,
+ Poszukuje wraz z zespołem rozwiązań na pojawiające się ewentualnie problemy związanych z przewozem.

Wymagania:
Aby synergicznie współpracować z zespołem spedytorów, osoba zamierzająca podjąć się roli Spedytora międzynarodowego powinna posiadać:
+ wykształcenie wyższe (mocnym atutem będzie wykształcenie związane z transportem lub logistyką) lub minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
+ bardzo dobrą znajomość języka angielskiego - warunek niezbędny,
+ umiejętność obsługi aplikacji MS Office,
+ dodatkowym atutem będzie znajomość branży TSL lub rynku podwykonawców specjalizujących się w przewozach towarów chłodniczych,
oraz charakteryzować się:
+ bardzo dobrą organizacją pracy, w tym umiejętność samodzielnego planowania i szybkiego podejmowania decyzji.
+ dyspozycyjnością.

Oferujemy:
+ Umowę o pracę
+ Przejrzysty i uczciwy system wynagradzania
+ Rozwój zawodowy oraz interpersonalny: inwestujemy w rozwój pracowników
+ Miłą i przyjazną atmosferę w wielojęzycznym środowisku pracy.

Forma kontaktu:
praca @ ekofrost.com

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.
Klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Mapa MyśleniceProfil założony 10 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Spedytor międzynarodowy - praca w Nowym Targu

Polecane, ciekawe strony z Myślenic. Prowadzisz serwis o Myślenicach lub zwiazany z Myślenice - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta i Gminy Myslenice !Zobacz stronę Myślenice oczami mieszkańców !Zobacz stronę Starostwo Powiatowe w Myślenicach !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Myślenice City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Myślenic: Wieliczka ogłoszenia - Kraków darmowe ogłoszenia - Niepołomice ogłoszenia bezpłatne - Wadowice ogłoszenia - Bochnia sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję